Σάββατο 22 Σεπτεμβρίου 2018 - 08:23

Gazzetta

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Κλοπ: «Είναι φυσιολογικό να μη σκοράρει πάντα ο Σαλάχ»

Φυσιολογικό θεωρεί το γεγονός πως ο Σαλάχ δεν σκοράρει συνέχεια ο Κλοπ που δεν δείχνει να ανησυχεί.

Gazzetta22 Σεπτεμβρίου 2018 - 08:13

Ο Καλλιάνος λέει πως περιμένουμε τα πρώτα χιόνια (pic)

Ραγδαία μεταβολή του καιρού από την Τρίτη 25 Σεπτεμβρίου προβλέπει ο μετεωρολόγος Γιάννης Καλλιάνος.

Gazzetta22 Σεπτεμβρίου 2018 - 08:08

Επαγγελματίες δύο στον Απόλλωνα Πόντου

Επαγγελματικό συμβόλαιο με τον Απόλλωνα Πόντου υπέγραψαν οι Δαμουλάκης, Κύρκου.

Gazzetta22 Σεπτεμβρίου 2018 - 08:03

Διέκοψε τον δανεισμό του Βουκελάτου ο Πλατανιάς

Στον Πανιώνιο επιστρέφει ο Γεράσιμος Βουκελάτος, μετά την διακοπή του δανεισμού του από τον Πλατανιά.

Gazzetta22 Σεπτεμβρίου 2018 - 07:38

Ανακοίνωσε Πολέτο ο Απόλλων Λάρισας

Ποδοσφαιριστής του Απόλλωνα Λάρισας είναι και επίσημα ο Λούκας Πολέτο.

Gazzetta22 Σεπτεμβρίου 2018 - 07:14

Τρία βρέφη δέχθηκαν επίθεση με μαχαίρι σε βρεφονηπιακό σταθμό στη Νέα Υόρκη

Τρία βρέφη και δύο ενήλικες δέχθηκαν επίθεση με μαχαίρι μέσα σε βρεφονηπιακό σταθμό της Νέας Υόρκης.

Gazzetta22 Σεπτεμβρίου 2018 - 06:54

Ασταμάτητα τα κορίτσια του Παναθηναϊκού στα φιλικά

Το γυναικείο τμήμα βόλεϊ του Παναθηναϊκού πέτυχε μία ακόμα «καθαρή» φιλική νίκη, μετά τους αγώνες με τον ΑΓΣ Βύρωνα και την Άρτεμις Κορυδαλλού, καθώς επιβλήθηκε του ΖΑΟΝ με 3-0 σετ (25-16, 25-13, 25-22) στο Ζηρίνειο της Κηφισιάς .

Gazzetta22 Σεπτεμβρίου 2018 - 06:51

Στον τελικό του τουρνουά στην Πάτρα το βόλεϊ του Παναθηναϊκού

Δεύτερο δείγμα θετικό για τον Παναθηναϊκό καθώς μετά τη νίκη επί της ΑΕΚ κατάφερε και λύγισε τον Ηρακλή με 3-2 σετ (22-25, 25-22, 12-25, 25-17 , 15-7) στο τουρνουά που διοργανώνει η ΕΑ Πατρών με την ονομασία «Γ.Κοζής».

Gazzetta22 Σεπτεμβρίου 2018 - 06:26

Ο καύσωνας στην Γαλλία σκότωσε 1.500 ανθρώπους

Ο καύσωνας το φετινό καλοκαίρι προκάλεσε τον θάνατο περίπου 1.500 ανθρώπων στη Γαλλία, αριθμός που είναι μεν υψηλός αλλά είναι δέκα φορές χαμηλότερος από το ρεκόρ θανάτων λόγω των υψηλών θερμοκρασιών που είχε καταγραφεί το καλοκαίρι του 2003, σύμφωνα με την υπουργό Υγείας Ανιές Μπιζέν.

Gazzetta22 Σεπτεμβρίου 2018 - 06:07

Ζήτησε πλέι οφ ανόδου με... λάθη η Δόξα Δράμας!

Η Δόξα Δράμας ζήτησε να υπάρξουν πλέι οφ ώστε να ανέβει ο πρώτος στη Super League, όμως το δελτίο Τύπου που εκδόθηκε ήταν γεμάτο λάθη!

Gazzetta22 Σεπτεμβρίου 2018 - 05:44

Συνεχίζουν στην Προύσα Μαναβή, Τσοπούλου και Ιωαννίδης, Νιώπας

Στον τρίτο γύρο του European Zonal Event που φιλοξενείται στην Προύσα προκρίθηκαν οι Δήμητρα Μαναβή, Κωνσταντίνα Τσοπούλου.

Gazzetta22 Σεπτεμβρίου 2018 - 05:17